Darmowe zdjęcia do wykorzystania

Planując prowadzenie fanpage’a lub witryny internetowej warto przemyśleć skąd będziemy brać grafiki, które są nieodłącznym elementem publikacji internetowej. Trudno jest zadbać o własne zdjęcia, a w przypadku niedochodowego portalu czy innej publikacji jeszcze trudniej opłacać zdjęcia stokowe. Rozwiązaniem są darmowe zdjęcia które można wykorzystać w internecie i również w sieci pozyskać. Jest ich w internecie nie mało. Dotyczą niemal każdej dziedziny życia. Jednak skąd brać darmowe zdjęcia w sieci? Odpowiedzią na popyt są banki zdjęć i agencje marketingowe.

Wymowne darmowe zdjęcia

Darmowe zdjęcia przedstawiają zarówno rzeczy, jak i ludzi, krajobrazy, infografiki, schematy itp. Wiele z darmowych grafik jest świetnej jakości często są bardzo ciekawe i godne uwagi. Szereg z grafik niepłatnych cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, głównie obywatelskich. Znajdziemy pośród nich zdjęcia wymowne, prezentujące ból, cierpienie, krzyk, pomoc, jak również zdjęcia dotyczące kataklizmów czy wypadków.

Polecamy: Jak zdobyć pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google dzięki kilku prostym zabiegom?

Mimo wszystko zdjęć obojętnie czy płatnych czy darmowych nie wolno sobie bezkarnie przywłaszczać. Za przywłaszczenie jak również wykorzystanie zdjęcia bez zgody autora lub wniesienia opłaty za publikacje grożą kary, egzekwowane przez organy ścigania i sądy. Należy mieć to na uwadze buszując w sieci i kopiując grafiki nieznanych nam autorów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top