Zmiana adresu to nie wszystko, czyli jak przetrwać przeprowadzkę firmy

Przeprowadzka firmy to duże wyzwanie zarówno dla przedsiębiorcy, jak i jego klientów . Warto zainwestować w usługi firm wyspecjalizowanych, oferujących profesjonalne przeprowadzki, które pomogą spakować wszystkie rzeczy tak, aby nic nie zginęło, nie pomieszało się przy transporcie, a na miejscu pomogą rozpakować wszystko na swoje miejsce.

Dzięki temu można liczyć na płynne i w pełni zorganizowane przeniesienie miejsca pracy, bez odrywania pracowników od ich codziennych zajęć a przede wszystkim od zaniedbywania naszych klientów. Pomoc firm przeprowadzkowych przydaje się w szczególności w przedsiębiorstwach, gdzie zatrudnionych jest więcej kobiet, które nie byłyby w stanie samodzielnie przenosić mebli, czy maszyn.

Każda przeprowadzka rodzi bałagan i rozgardiasz, jednak jest tez okazją do zrobienia gruntownych porządków w dokumentach, zamierzchłych sprawach, które utonęły na dnie szuflady w biurku itp.

To czego należy unikać przy przeprowadzce nawet najmniejszej firmy to brak jej planu i harmonogramu. Chaos nie jest wskazany zwłaszcza w księgowości, czy w sekretariacie. Problemów jest dość ze zmianą adresu, przekierowaniem poczty, obsługi klientów, zmiany materiałów marketingowych itd. w zupełności wystarczy chaosu i nie jest nikomu potrzebny dodatkowy bałagan w dokumentach sprzedaży, czy utrata danych z dysku komputera.

Scroll to Top