Duży gabaryt – mały kłopot.

Darowizny lub niezwykle okazyjne zakupy są obecnie bardzo modne, od czasu gdy internet pozwala nam na błyskawiczny kontakt ze światem. Kiedy chcemy np. pozbyć się zalegającego nam pianina, które pozostało nam po babci, a tylko zajmuje miejsce w mieszkaniu możemy sprzedać je dzięki internetowi szybko po okazyjnej cenie. Problem stanowi jednak załatwienie transportu dla takiej okazji.

Ogłoszenia typu oddam lub zamienię mogą okazać się dla wielu kolekcjonerów strzałem w dziesiątkę. Każdy sprzedający, czy oddający zawadzający w małym mieszkaniu fortepian zmarłej babci nie musi przejmować się transportem, ponieważ to leży w gestii kupującego, aby taki gratis przewieźć na miejsce. Klient lub odbiorca bez problemu znajdzie ogłoszenia firm oferujących transport pianin, czy przewóz fortepianów. Koszty takiego transportu są takie same jak koszty przewozu mebli, czy innych wielkogabarytowych przedmiotów.

Firmy specjalizujące się w takim transporcie zatrudniają doskonale zorganizowane ekipy, które bez trudu załadują ogromny fortepian do samochodu oraz wniosą go na nowe miejsce. Obecnie duże gabaryty nie stanowią żadnego kłopotu w transporcie. O wiele większy problem mogą stanowić zbyt wąskie wejścia i korytarze domów, chociaż i do tego firmy świadczące tego typu usługi są doskonale przygotowane. Liny i specjalne uprzęże to standardowe wyposażenie wszystkich meblowozów i ekip, oferujących przeprowadzki.

Scroll to Top